Osasto: Putkimies, LVI
Keittiön tiskialtaan hana pitäisi vaihtaa uuteen. Tämän lisäksi vessan lavuaari ja allaskaappi ja hana vaihdettaisiin myös uuteen.
| Tarjouksen tekijä | Hinta | Ennakkop. rekisteri | Yritys muoto | Suositukset |
|---|---|---|---|---|
KKN Finland Oy tekee ”Lähes kaikkea puusta..”, valmistamme uniikkeja huonekaluja siinä missä terassin tai erikoisempia töitä puusta. Myös asennus sekä kunnostustyöt ovat meille hyvin tuttuja. Hyvä lopputulos on meille aina kunnia-asia. Työt teemme tuntityönä tai urakkana. Palveluihimme pääsette tutustumaan osoitteessa www.kkn.fi | 40,00 € (10.2.2012) | Oy | Puukeskus Suosittelee Puukeskus suosittelee tätä yritystä. Työntekijöiden asiakaspalvelu ja työn laatu on ollut erinomaista. Lue lisää Puukeskuksen palveluista. | |
Hinta 400€ sisältäisi alvin 23% ja Dooxen 5%; työn ja matkat. Yt, pauli.ojala@suomalainenputkimies.fi; www.putkimies-espoo.fi | 400,00 € (10.2.2012) | Oy | ||
sis.alv23%, dooxe 5%, työ Soita ja sovitaan tarkemmin puh. 0400 200 502 | 350,00 € (9.2.2012) | Oy |
Tämä työkohde kuuluu putkimies ja LVI urakka osastoon. Palveluun rekisteröitynyt ammattitaitoinen putkimies ja LVI-asentaja / urakoitsija voi tehdä tarjouksia työkohteen suorittamisesta sekä LVI suunnittelusta tällä sivulla. Laadukkaat työvälineet takaavat onnistuneen LVIS urakan. Vuokrakoneet ja laitteet tarjoaa yhteistyössä www.cramo.fi.